Tillbaka till samtliga rapporter

Många trasiga gatulampor på och omkring Rönnliden

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelvägar, 17:20, mån 19 augusti 2019

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Varje flagga på bilden representerar en trasig lampa (kvällen 18/8). Ser att några av lamporna (tex på Rönnliden) finns rapporterade sedan tidigare och verkar vara lösta idag, men några fler finns det att åtgärda.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:01, mån 22 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.