Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköar igen omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 22:54, lör 17 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej Igen flyttad. När kommer ni att bygga permanenta trafiköar ?

Tack på förhand Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:16, mån 19 augusti 2019

  • Hej, Ale kommer att kolla på detta. När det gäller permanenta farthinder så tyvärr kommer det troligtvis inte hinnas med 2019 som var planerat.

    Tack för att rapporterade in detta.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat anonymt 10:17, mån 19 augusti 2019

  • Detta är gammalt och det har kommit in nytt så jag lägger denna som löst

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:32, mån 23 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.