Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköar igen omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 22:54, lördag 17 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej Igen flyttad. När kommer ni att bygga permanenta trafiköar ?

Tack på förhand Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:16, måndag 19 augusti 2019

  • Hej, Ale kommer att kolla på detta. När det gäller permanenta farthinder så tyvärr kommer det troligtvis inte hinnas med 2019 som var planerat.

    Tack för att rapporterade in detta.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 10:17, måndag 19 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?