Tillbaka till samtliga rapporter

Flertalet trasiga gatulampor på rönnliden och på gångvägen mot rudskogen. Kolsvart vid övergången till gångvägen mot lundahöjd.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:16, fre 16 augusti 2019

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Har beskrivit problemet ovan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:07, mån 19 augusti 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.