Tillbaka till samtliga rapporter

Glasrutor ifrån en buss

Anonym rapport i kategori Nedskräpning gator, 14:40, fredag 16 augusti 2019

Skickades till Alingsås kommun, 5 minuter senare

Kund ringde in (till Västtrafiks kundtjänst) och berättade att det ligger två större glasrutor i Hula bäck precis vid Pojkebovägen 2. En av rutorna är söder slagna helt och på den andra är hel och har ett klistermärke som visar hur man tar sig ut därav att kund tror det är glasrutor ifrån en buss. Kund vet inte vilken buss det är men det har legat framför vändpunkten i över en månad. Kund vill att dem tas bort och vill få återkoppling.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?