Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpe

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Emil Jacobson, 12:26, fredag 16 augusti 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Påkörd lyktstolpe

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Stolpen tejpad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Emil Jacobson 13:27, fredag 13 september 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 13:30, fredag 13 september 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:30, fredag 13 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?