Tillbaka till samtliga rapporter

Skymd sikt

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 09:41, torsdag 15 augusti 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Skymd sikt vid utfart från Grankullegatan. Behöver rensas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 09:55, torsdag 12 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?