Tillbaka till samtliga rapporter

Hela gångvägen mörklagd!!

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Richard Mobtgomery, 22:49, onsdag 14 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hela backen ner mot Videgårdsvägen kolsvart. Har rapporterat men inget händer. Detta är ju direkt farligt! Gör något!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:10, torsdag 15 augusti 2019

  • Åtgärdat av Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:42, fredag 16 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?