Tillbaka till samtliga rapporter

Sned vägskylt (enkelriktat)

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 13:36, onsdag 14 augusti 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Vägskylten som indikerar enkelriktat har förmodligen blivit påkörd då den står snett (varpå om man kommer körandes på Lilla Torggatan från torget inte kan "se" den). Många bilister kör därför mot enkelriktat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för informationen, vi kommer att åtgärda skylten snarast möjligt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:03, torsdag 15 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?