Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering?

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 12:09, ons 14 augusti 2019

Skickades till Trafikverket, 1 minut senare

Hej! Är det parkeringar här? Längs med gatan?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:49, ons 11 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.