Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering?

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Emil Jacobson, 12:09, onsdag 14 augusti 2019

Skickades till Trafikverket, 1 minut senare

Hej! Är det parkeringar här? Längs med gatan?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Emil Jacobson 12:49, onsdag 11 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?