Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköar flyttas

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler, anonymt 09:37, onsdag 14 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Hej Trafiköar behöver flyttas tillbaka till rätt stället. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:30, onsdag 14 augusti 2019

  • Hej, Ale kommun skall kolla på detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 13:44, onsdag 14 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?