Tillbaka till samtliga rapporter

Fjäder saknas till studsmatta

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Mathias, 21:51, tisdag 13 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Hej. Minst en fjäder saknas/är trasig på en av studsmattorna på Kronaskolans lekplats.

Med vänlig hälsning

Mathias

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:32, onsdag 14 augusti 2019

  • Hej! Vi har beställt reservdel kommer vecka 34.

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 07:10, fredag 16 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?