Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig från rönnliden 5 ned till infart av gatan där även belysning är svart vid övergångsställe till väg som leder till lundagård.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:29, mån 12 augusti 2019

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Gatubelysning trasig från rönnliden 5 ned till infart av gatan där även belysning är svart vid övergångsställe till väg som leder till lundagård samt istort sett alla lampor på själva gångvägen till lundagård. Även många trasiga lampor inne på rönnliden gatan, fast längre in.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:06, mån 19 augusti 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.