Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Håkan Winsnes, 22:20, måndag 12 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

2st belysningsstolpar efter Videgårdsvägen är ur funktion. Stolpe nr. 3 och 4, räknat från vändzonen och neråt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:19, tisdag 13 augusti 2019

  • Åtgärdat av Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:43, fredag 16 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?