Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampan fungerar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:21, måndag 12 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatlampan fungerar inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:30, tisdag 13 augusti 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:42, tisdag 10 september 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:10, tisdag 8 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?