Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallna träd

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 14:30, måndag 12 augusti 2019

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Det är så mycket döda träd och nu börjar det falla in i trädgården, är även ett som är på väg ner över vägen. Finns det möjlighet att få bort lite som är nära tomt och väg? Skulle även behövts röjas för sly nära infart ner vid ålderdomshemmet och mot husen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:01, måndag 9 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?