Tillbaka till samtliga rapporter

50 cm stort hål i gatan vid hörnet på lysekilshemmet.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 12:19, måndag 12 augusti 2019

Skickades till Lysekils kommun, mindre än en minut senare

Gruslagningen håller inte. Behöver asfalteras.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:56, onsdag 11 september 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:55, onsdag 9 oktober 2019

  • Hej och tack för din anmälan och samtidigt ursäkta för den sena återkopplingen. Hålet i gatan är inne på en privat fastighet varpå felanmälan får göras till Fastighetsvärden/-ägaren.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 09:41, måndag 21 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?