Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion eller saboterad

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:41, sön 11 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Fler gatlyktor mörka. Osäkert att gå här!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:49, mån 12 augusti 2019

  • Åtgärdat av Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:45, fre 16 augusti 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.