Tillbaka till samtliga rapporter

Gator i Lysekil

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt av Christina Larson, 18:38, söndag 11 augusti 2019

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Flera djupa gropar i asfalt längs södra och norra Hamngatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:01, söndag 8 september 2019

  • Hej och ursäkta för den sena återkopplingen, men felanmälan är registrerad uppe på Rösgatan varpå vi missat den. Vi åtgärdar kontinuerligt skador i vägnätet och stänger med detta svar denna anmälan. Återkom gärna med felanmälningar när du stöter på dem.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:52, tisdag 3 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?