Tillbaka till samtliga rapporter

Fallfärdiga baracker

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 15:28, lördag 10 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Två nedgångna bodar från ridhusvetksamheten står och skräpar. Risk för skador när barn leker i dessa. Vassa kanter och trasiga fönster.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:43, måndag 12 augusti 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:44, lördag 7 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?