Tillbaka till samtliga rapporter

Lampor fortfarande trasiga mellan norra trollevik och södra på lokalkörbanan. 1 lampa på busshållplatsen södergåend riktning.. inte alls kul att gå där nu när det blir mörkt på kvällarna.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:50, lördag 3 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Kan ej varit löst

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Vi överför detta till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:04, måndag 5 augusti 2019

  • Detta är nu åtgärdat.

    Status ändras till löst.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:21, måndag 12 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?