Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 00:04, lördag 3 augusti 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Gatubelysning som ej lyser, vid stigen ned mot Långevik/Ålevik.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan. Jag vidarebefordrar ärendet till ansvarig för gatljus för vidare hantering. Vi genomför normalt ingen särskild insats om det inte är flera lampor på rad som slocknat, enstaka åtgärdas de vid ordinarie/planerad rondering //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 10:00, måndag 21 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?