Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning trasig Gamla Strandg 40

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:33, tis 30 juli 2019

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Trasig belysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Varför åtgärdas inte en lampbelysning på en månad?

    Postat anonymt 21:07, lör 31 augusti 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej och ursäkta för den sena återkopplingen. Ärendet är vidarebefordrat till driftansvarig. Åtgärd vidtas normalt vid bortfall av 5 belysningspunkter eller fler i rad samt vid direkt säkerhetsrisk i anslutning till korsningar mm, i annat fall åtgärdas belysning normalt vid ordinarie planerad rondering/tillsyn.

    /Johan - LEVA i Lysekil

    Postat anonymt 14:35, tis 3 september 2019

  • Uppdaterat status, avvaktar besked kring huruvida den är åtgärdad under rondering.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:37, mån 21 oktober 2019

  • Hej, Jag får ursäkta för den sena återkopplingen, men problemet är åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:55, mån 16 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.