Tillbaka till samtliga rapporter

Dåligt med sand kring klätterställning, samt vid gungor!

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Kristian Jonasson Sand, 16:30, måndag 29 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Behövs fyllas upp med nu sand då höjd nivå är dålig, risk för skador föreligger..!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Vi skickar det vidare till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:06, tisdag 30 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?