Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning som ej lyser

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Eva Karlsson, 09:45, tisdag 30 juli 2019

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Felanmälde den här lampan flera gånger i vintras, eller om det tom var förra vintern. Den lyser fortfarande inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan. Felanmälan av lampan skall göras till fastighetsvärden när det inte är kommunal drift på fastigheten. MVH / Johan - LEVA i Lysekil

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 10:00, tisdag 30 juli 2019

  • Uppdaterat status för tydlighet.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 09:38, måndag 21 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?