Tillbaka till samtliga rapporter

Gatu belysning fungerar inte

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 01:37, lördag 27 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Fungerar inte på naten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Vi skickar det vidare till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:09, måndag 29 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?