Tillbaka till samtliga rapporter

Sönderkörd gångbana

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 19:57, fredag 26 juli 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Sönderkörd gångbana ny asfalt behövs

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdas när resten av gatan asfalteras.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 12:48, tisdag 17 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?