Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 16:33, torsdag 25 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Ännu en bil felparkerad.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej,

    Tack för din anmälan. Det finns ett pågående ärende om denna korsning och p-vaktbolaget vi anlitar har blivit ombedda att lägga extra fokus på ärendet.

    Med vänlig hälsning Susanne, Infrastrukturenheten

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:00, fredag 26 juli 2019

  • Hej,

    Ärendet stängs och p-vaktbolaget fortsätter att hålla koll på gatan.

    Med vänlig hälsning Susanne, Infrastrukturenheten

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:05, måndag 5 augusti 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.