Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt ligger ner.

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 20:23, onsdag 24 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Hej. Skylt ligger ner i korsningen Vallmovägen - runstensvägen.

Med vänlig hälsning Mathias

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Vi skickar det vidare till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:47, torsdag 25 juli 2019

  • Hej,

    Gata- och parkenheten meddelade precis att skylten är uppsatt.

    Med vänlig hälsning Susanne, Infrastrukturenheten

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:11, torsdag 25 juli 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.