Tillbaka till samtliga rapporter

Fullt med krossat glas på cykelbanan precis framför hundrastgården. Ser ut att komma från en bilruta.

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Jon Wegendal, 17:09, söndag 21 juli 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Oklart när glaset kommit dit, jag såg det igår lördag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?