Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 15:17, fredag 19 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:59, måndag 22 juli 2019

  • Ärendet ska nu vara löst, tack för din anmälan!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:06, tisdag 23 juli 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.