Tillbaka till samtliga rapporter

Stolpbelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Kristian Jonasson Sand, 23:58, tisdag 16 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Stolpbelysning utanför entré till simhall urfunktion lyser ej, stolpe lutar/sne..!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:59, onsdag 17 juli 2019

  • Viktigt med trygghets belysning särskilt kring simhallen!

    Postat av Kristian Jonasson Sand 00:30, onsdag 14 augusti 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Ny armatur är beställd till belysningen. Ärendet avslutas. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:21, onsdag 4 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?