Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig kant

Rapporterat av Android i kategorin Parkering av Lotta Parkvall, 08:14, tisdag 16 juli 2019

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Stenkanten är trasig och lappad med fyrkantiga betongplattor. Det ligger även en lös kantbit på marken, kanske kan användas för skadegörelse? Vet inte om detta är grosvenors mark? Mvh Lotta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?