Tillbaka till samtliga rapporter

Cykel och ridbanan Älvängen Alvhem

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 16:22, tis 16 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Spångarna som Farmartjänst gjorde för att man skall kunna gå ner längs älven behöver rensas som vanligt. Man får ju inte som tidigare glömma vassen vid vattenbrynet annars är det ju helt MENINGSLÖST. Grusvägen behöver klippas och rensas från sly och ogräs

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Vi skickar det vidare till ansvarig.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 17:55, tis 16 juli 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:25, tis 13 augusti 2019

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:08, fre 13 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.