Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpe av

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:37, måndag 15 juli 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Hej! En lyktstolpe som står här är halv, ska den vara det? :)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:30, tisdag 16 juli 2019

  • Hej igen, såg att lyktstolparna var under uppförande, så ni kan släcka detta ärende.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:28, tisdag 16 juli 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 08:30, tisdag 16 juli 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.