Tillbaka till samtliga rapporter

Passage nästab igenvuxen

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 12:02, mån 15 juli 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Hej! Passagen på Gotaleden här är nästan igenvuxen, den behöver klippas upp!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:50, mån 12 augusti 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:03, mån 16 september 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:03, mån 16 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.