Tillbaka till samtliga rapporter

Gammal gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:45, fredag 12 juli 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Hela området har gammal belysning, tycker att det är dags att byta ut till LED även för energibesparingen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:16, fredag 9 augusti 2019

  • Jag inte ens fått någon återkoppling

    Postat anonymt 10:46, fredag 6 september 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?