Tillbaka till samtliga rapporter

Asfalt saknas i mitten av gatan ca två år nu

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 08:29, tis 9 juli 2019

Skickades till Borås, 1 minut senare

Asfalt saknas

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:03, mån 19 augusti 2019

  • Toppen det är fixat proffsigt säkert och trevligt bemötande 🤓

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:44, mån 16 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.