Tillbaka till samtliga rapporter

Asfalt saknas i mitten av gatan ca två år nu

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Birgitta Bloch, 08:29, tisdag 9 juli 2019

Skickades till Borås, 1 minut senare

Asfalt saknas

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:03, måndag 19 augusti 2019

  • Toppen det är fixat proffsigt säkert och trevligt bemötande 🤓

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Birgitta Bloch 08:44 idag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?