Tillbaka till samtliga rapporter

Bilar på gångväg

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 14:20, måndag 8 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Hej!

Bilar trafikerar gångvägen då det går att köra förbi bommen på gräsmattan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:05, tisdag 9 juli 2019

  • Hej! Vi har satt ut en betonggris hoppas det hjälper.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 10:45, tisdag 9 juli 2019

  • Tack för snabb åtgärd. Nu är den nervält i diket. Har ni möjlighet att lyfta upp den längre än förra gången? Tack på förhand!

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 17:54, måndag 5 augusti 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej igen, vi skickar detta vidare igen.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:37, tisdag 6 augusti 2019

  • Hej! Ska vara åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 14:10, tisdag 13 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?