Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Jimmy Smedberg, 13:55, söndag 7 juli 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Klotter på marken på nya lekplatsen vid Aroseniusskolan. Bör avlägsnas så snart som möjligt då det är av olämplig att.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Vi överför ärendet till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:25, måndag 8 juli 2019

  • Hej, Man har varit ute och inspekterat. Åtgärd kommer att vidtas inom de närmaste dagarna. Ärendet sätt som löst. Tack för att du rapporterade i Fixa min Gata

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:25, måndag 8 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?