Tillbaka till samtliga rapporter

Ovårdat.

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 15:31, fredag 5 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Här skulle behövas klippas ned gräs så man kan gå ner till ån om man vill samt att det ser trevligare ut!

Tack på förhand!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! detta är inte kommunal mark så vi klipper inte.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 09:04, måndag 8 juli 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:19, söndag 4 augusti 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:14, tisdag 20 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?