Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar behövs klipper

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 07:41, tisdag 2 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Buskar börjar hänga över gångbanan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Vi skickar ärendet vidare till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:15, tisdag 2 juli 2019

  • Hej! Buskarna är nu klippta.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:37, torsdag 4 juli 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.