Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Lotta Parkvall, 20:26, söndag 30 juni 2019

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Kommer inte ihåg exakt plats för nerklottrad lyktstolpe men det är längs cykelvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?