Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning, kärl fulla

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning av Emil Jacobson, 13:09, lördag 29 juni 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Hej! Ingen har tönt aoptunnorna här pp ett tag så nu är de överfulla och avfallet som svämmar över sprids för vinden och fåglarna.. När ska de tömmas och hur ofta görs detta?

Mvh Emil

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Uppdaterad med bilder

    Postat av Emil Jacobson 13:11, lördag 29 juni 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Emil Jacobson 19:07, lördag 27 juli 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 19:10, lördag 27 juli 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 19:10, lördag 27 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?