Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på cykelbana

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 10:18, torsdag 27 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Det ligger krossat glas på cykelbanan som kan skada cyklar eller hundar. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till Trafikverket.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:20, torsdag 27 juni 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:58, fredag 23 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?