Tillbaka till samtliga rapporter

Hinder på gångbanan står i vägen vilket gör att man ej kommer förbi med barnvagn. Hindret verkar ha flyttats. (Betongklossar)!

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Caroline jansson, 09:13, torsdag 27 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Blockerar vägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Skickar över ärendet till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:14, torsdag 27 juni 2019

  • Detta skall nu vara åtgärdat

    Med vänlig hälsning Tobbe Ensgtröm

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:18, måndag 1 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?