Tillbaka till samtliga rapporter

Fel kantstenar på trottoaren försvårar infart till parkeringsplats.

Rapporterat i kategori Parkering av Tomas Jönsson, 19:49, tisdag 18 juni 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Det ligger fel kantstenar på trottoaren. Vi skulle verkligen uppskatta om de vanliga kantstenarna byts ut till sådana infartsstenar med flackare vinkel som finns vid övriga hus.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det behövs klippas in en häck som hindrar cyklande och gående på Sofiagatan 26

    Postat anonymt 16:45, söndag 23 juni 2019

  • Det behövs klippas in en häck som hindrar cyklande och gående på Sofiagatan 26

    Postat anonymt 16:45, söndag 23 juni 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:27, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?