Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt sned

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Kristian Östergren, 19:44, tisdag 18 juni 2019

Skickades till Alingsås kommun, mindre än en minut senare

Gatuskylten är sned. Blir ibland påkörd när det kommer långa transporter pga skarp sväng.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din synpunkt, vi tittar över detta och gör eventuella åtgärder om vi så beslutar.
    Stänger frågan i Fixa min gata men har kvar den i vårt interna system.

    Postat anonymt 11:01, torsdag 27 juni 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:01, torsdag 27 juni 2019

  • Skyltstolpen sitter löst och halkade tillbaka på sned direkt.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat av Kristian Östergren 08:37, onsdag 17 juli 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kristian Östergren 20:56, onsdag 14 augusti 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 21:00, onsdag 14 augusti 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 21:00, onsdag 14 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?